מאגרי תמונות יהודיות של הכותל המערבי

אחד המקומות המרגשים ביותר בישראל הוא הכותל המערבי. גם אם נתעלם מכל המאבקים הדתיים והפוליטיים סביב המקום עצמו, הרי שתמיד בעת הגעה אל הכותל יש תחושה חזקה של אמונה ויראת כבוד מול קיר הלבנים הגדול ורב המשמעות לעם היהודי כולו.

כולנו מכירים את תמונות הצנחנים הפורצים אל הכותל ומשיבים אותו לידי העם היהודי ומדינת ישראל וכמובן תמונות רבות משמעות אחרות שנערכו ברחבת הכותל במרוצת השנים הבאות לאחר מכן. מעבר לכך יש כמובן את המשמעות האישית של צילומי מבקרים בכותל.

תמונות של הכותל המערבי הן תזכורת נפלאה לביקור שעורכים במקום ומקדישים מספר רגעים לתפילה והטמנה של פתק בקיר המופלא הזה שלפנינו. עוד יותר מרגשות הן תמונות של מתפללים בכותל שצולמו מהצד על ידי קרובי משפחה או חברים שהתלוו אליהם ותמונות שכאלו שומרים לרוב במשך שנים ארוכות כמזכרת.

ניתן להשאיר תגובה, או לשלוח טרקבק מהאתר שלך.


Warning: include(adsense_singlepost_bottom_square.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/semblogco/public_html/wp-content/themes/prosense-signup-ver/single.php on line 65

Warning: include(): Failed opening 'adsense_singlepost_bottom_square.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/semblogco/public_html/wp-content/themes/prosense-signup-ver/single.php on line 65

רוצה להשאיר תגובה ?

אתה חייב להתחבר בשביל להגיב.