סגירת מרפסות

סגירת מרפסות הפכה לעבודת בניה מבוקשת בשנים האחרונות. האופציה של הגדלת שטח הדירה הינו מצרך מבוקש. האפשרויות למציאת דירות מרווחות במחיר סביר הופך קשה יותר ויותר וכל כן על ידי סגירת מרפסת ניתן להרוויח חדר נוסף או להגדיל חדר קיים.

סגירת מרפסות משויכת לקטגוריה של בניה קלה ושל כך מתאימה למי שמעוניין בפתרון מהיר וזול באופן יחסי לצורך בהרחבת שטח הדירה. הבניה מתבצעת על גבי היסודות הקיימים אלא הוספת גג וקירות למבנה המרפסת הקיים. החומרים בהם נעשה שימוש הם לרוב: עץ, אלומיניום וגבס. העלויות משתנות בהתאם לסוג החומר הנבחר.

ישנה חשיבות בהתייעצות עם מומחה: אדריכל או מהנדס שיאשר את הבניה לאחר בדיקת עמידות המבנה הקיים בעומס הנדרש. יש לבדוק ולהמציא אישורים מתאימים מהרשויות ולתאם את העבודה מראש עם ועד הבית ולקבל הסכמה. תהליך סגירת מרפסות הוא חלק מעבודת בניה קלה, משך העבודה בדרך כלל קצר יותר מבניה רגילה בזכות החומרים הקלים בהם נעשה שימוש, כמובן שזמן העבודה מותנה בגודל המבנה ויכול להימשך מכמה ימים ועד מספר שבועות. לעיתים קרובות קיים צורך בהוספת תשתיות למבנה כמו חשמל, מים וכבלים ויש צורך להיעזר במספר אנשי מקצוע. בניה קלה באלומיניום היא תהיה קצרה בדרך כלל ונקייה יותר לעומת חומרים אחרים.

לפני תחילת העבודה בשטח חשוב לבדוק ולוודא כי כל הפרטים ידועים ומאושרים וכי לא צפויות הפתעות בלתי נעימות ועגמות נפש במהלך התהליך. ישנם קריטריונים ברורים שנקבעו על ידי העיריה ויש לוודא כי חברת הבניה תהיה מיומנת ומקצועית ותעמוד בהם. הקדישו מחשבה במידה וברצונכם להוסיף קירות בלבד או חלונות ודלתות. מומלץ להיעזר ולבחור חברת שיפוצים אמינה, ותיקה ומיומנת על מנת להעריך נכונה את גודל ומורכבות תהליך סגירת מרפסות ולקבל מושג על משך זמן השיפוץ, עלותו הכוללת ומה הוא כולל. עבודה נקייה ומקצועית תמנע נזקים אפשריים לבניין ותחסוך עלויות של שיפוץ נוסף ותיקונים בלתי הכרחיים.

כאמור סגירת מרפסות מהווה פתרון נוח וזול להרחבת הדירה. בנייה קלה משרתת את צורכיכם, מקצרת את זמן העבודה ואת עלותה ובדרך כלל היא נקייה יותר ופחות מורכבת.

ניתן להשאיר תגובה, או לשלוח טרקבק מהאתר שלך.

רוצה להשאיר תגובה ?

אתה חייב להתחבר בשביל להגיב.